Preduzeće CIP d.o.o. Kraljevo raspisuje konkurs za radno mesto

Junior Project Manager

Opis posla:

  • Rad na projektima u oblasti telekomunikacija
  • Praćenje plana i dinamike realizacije projekata
  • Praćenje i verifikacija radnih zadataka
  • Koordinisanje informacijama vezanim za realizaciju projektnih zadataka
  • Back – office administracija
  • Stalna komunikacija sa sektorima uključenim u realizaciju, obrada i prosleđivanje neophodnih informacija
  • Kreiranje privremenih situacija
  • Kreiranje faktura

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV stepen) ili visoko obrazovanje u oblasti telekomunikacija, IT tehnologija, građevinarstva ili ekonomije
  • Poznavanje engleskog jezika, govorna i pisana komunikacija
  • Napredno korišćenje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Preciznost u administrativnim poslovima
  • Sistematičnost u radu

Uslovi rada:

  • Tehničko-tehnološka oprema najnovije generacije
  • Poslovno okruženje koje Vam omogućava lični i profesionalni razvoj
  • Podrška za napredovanje u karijeri
Kategorija: Project manager
Tip: Puno radno vreme
Lokacija: Kraljevo

Prijavite se za ovu poziciju

Dozvoljen tip datoteke: .pdf, .doc, .docx