Preduzeće CIP d.o.o. Kraljevo raspisuje konkurs za radno mesto

Menadžer prodaje za ključne kupce – projektna prodaja (Key Account Manager)

Opis posla:

  • Prodaja proizvoda i usluga u oblasti telekomunikacija
  • Izrada prodajnih projekata
  • Kreiranje projektnih rešenja prilagođenih potrebama kupca
  • Kreiranje ponuda za profesionalne kupce
  • Definisanje cena, izrada kalkulacija, učešće u definisanju rabatnih politika
  • Stalna komunikacija sa ključnim kupcima, briga o njihovim potrebama i zahtevima, rešavanje eventualnih problema
  • Obezbeđivanje svih uslova da isporuka robe i usluga kupcima bude u zahtevanom vremenu i kvalitetu
  • Razvijanje i održavanje odnosa poverenja sa ključnim kupcima

Uslovi:

  • Srednja stručna sprema (IV stepen) ili visoko obrazovanje u oblasti telekomunikacija, IT tehnologija, građevinarstva ili ekonomije
  • Poželjno iskustvo u prodaji, tenderskoj prodaji i radu sa javnim nabavkama, poslovima vezanim za telekomunikacije ili informacione tehnologije
  • Obavezno dobro poznavanje engleskog jezika, govorna i pisana komunikacija
  • Napredno korišćenje MS Office paketa
  • Vozačka dozvola B kategorije – aktivan vozač
  • Preciznost u administrativnim poslovima
  • Prethodno iskustvo u poslovima prodaje ili poslovima u oblasti telekomunikacija ili informacionih tehnologija

Nudimo:

  • Tehničko – tehnološka oprema najnovije generacije
  • Poslovno okruženje koje Vam omogućava lični i profesionalni razvoj
  • Podrška za napredovanje u karijeri
Kategorija: Menadžer prodaje
Tip: Puno radno vreme
Lokacija: Kraljevo

Prijavite se za ovu poziciju

Dozvoljen tip datoteke: .pdf, .doc, .docx